طراحی اپلیکیشن IOS

طراحی اپلیکیشن IOS

یکی از رایجترین سوالاتی که از سوی تقاضا دهندگان پرسیده میشود این است که میگویند اپلیکیشنIOS چیست؟ و چرا باید سفارش طراحی اپلیکیشن IOS دهیم؟

افرادی که تصمیم میگیرند در عرصه تجارت الکترونیک ورود کنند باید بدانند که اپلیکیشن بهترین ابزار جهت ورود به بازار است. اپلیکشن ها در قالب سیستم عامل های اندروید (Android)، آی او اس(IOS) و ویندوز در بازار ارائه میگردند. اپلیکیشنIOS را مختص موبایل های اپل طراحی و پیاده سازی می نمایند.

برای اجرای یک کسب و کار اینترنتی باید از چه سیستم عاملی شروع کنم؟

طبق آمارهای زیادی که در مرجع های مختلف مشاهده میکنیم افرادی که در ایران از سیستم عامل هوشمند اندروید استفاده میکنند، حدودا ۷۱ درصد و سیتم عامل IOS حدودا ۲۶ درصد و سیستم عامل های ویندوز حدودا ۳ درصد می باشند.

افرادی که تصمیم بر اجرای یک کسب و کار اینترنتی دارند نباید بر این آمار و درصد ها اکتفا نمایند اگر صورت مساله را شفاف سازی نماییم متوجه میشویم که این آمار در شهر های مختلف متفاوت است. اولین موضوعی که باید به آن فکر کنید بازار هدف شماست، دقت نمایید اگر بودجه کافی برای شروع کسب و کار اینترنتی کنار نگذاشته اید مشتریان خود را به خوبی رصد نمایید

پس از رصد مشتریان، آن موقع تصمیم بگیرید که با چه سیستم عاملی به بازار ورود نمایید. طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی اپلیکیشن IOS و یا طراحی وب سایت را بنا بر هدف خود انتخاب نمایید.

نکاتی که درخواست کنندگان در مورد پیاده سازی و طراحی اپلیکیشن IOS باید بدانند:

    • زبان برنامه نویسی

عدم همکاری ایده ال با شرکت تولید کننده نرم افزار

  • طراحی رابط کاربری حرفه ای
  • سرعت بالا
  • پشتیبانی نرم افزار

دقت کن

بسیاری از افرادی که کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده اند به دلیل عدم آگاهی با شکست روبرو شده اند.

با ما مشورت کن

به صورت رایگان شما را مشاوره می دهیم

۵ + ۰ = ?