طراحی کاتالوگ سایت (جوملا و وردپرس)

طراحی کاتالوگ سایت (جوملا و وردپرس)

نرم افزار های مدیریت محتوای جوملا و وردپرس یکی از جذابترین و پر طرفدارترین نرم افزارهای Open Source می باشند. متن باز بودن وردپرس و جوملا به این معناست که توسعه دهندگان وب می‌توانند کدهای مورد نظر خود را به آن اضافه کنند و آن را در اختیار سایر افراد قرار دهند.

اثر گذاری وب سایت در کسب و کار شما

اگر توجه داشته باشید در جهان روزانه هزاران شرکت، شخص و یا … وب سایت  راه اندازی می نمایند. مطمئنا در این آمار رقبای شما نیز دیده میشوند. باید بدانیم آیا تمام وب سایت هایی که راه اندازی می گردند وب سایت هایی مفید و کاربردی می باشند؟

خیر، شاید تجربه کرده باشید بسیاری از افرادی که وب سایت  راه اندازی می نمایند بر این باور اشتباه هستند که خود وب سایت بدون هیچ فعالیتی بازدید کننده جذب نماید.

جهت راه اندازی یک وب سایت خوب باید موارد ذیل را با دقت توجه و رعایت کنید:

انتخاب قالب حرفه ای

۱- انتخاب قالب حرفه ای (قالبی که برای وب سایت خود استفاده می کنید می بایست بسیار ساده و کاربر پسند باشد. توجه داشته باشد افرادی که به عنوان مثال در حوزه معماری فعالیت می نماید احتمال دارد از وب سایت هایی که درسترسی آسان داشته باشد بپرهیزند و اهمیت وب سایت را بیشتر در زمینه تخصصی خود سوق میدهند)

۲- گرافیک حرفه ای (انتخاب رنگ سازمانی شما در طراحی وب سایت تاثیر مستقیم دارد بازار هدف خود را شناسایی و با در نظر گرفتن سلیقه ی مشتریانتون تصویر سازی نمایید. )

تذکر: لطفا اگر در زمینه طراحی تخصصی ندارید سلیقه شخصی خود را دخالت ندهید و اجازه دهید طراح شما تصمیم گیری کند.

۳- استاندارد سازی سئو (اگر وب سایت را راه اندازی نمایید و عملیات استاندارد سازی سئو روی وب سایت شما انجام نگردد از دید ما آن وب سایت هیچ ارزشی نخواهد داشت.)

۴- محتوای تاثیر گذار (محتوایی که در وب سایت خود قرار میدهید سعی کنید از وب سایت های رقبای خود کپی ننمایید. تولید محتوای سایت خود را به تیم حرفه ای متخصص ارجاع دهید.)

سئو در اصفهان